خداحافظ مرمرنامه!

هر آمدني را پاياني است و هر سلامي به معناي آمادگي براي يك خداحافظي است.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

خيلي برايم سخته كه از اينجا برم. وبلاگي كه سوم دي 1380 راه اندازي شد و خيلي از دغدغه هاي زندگي ام را در خود دارد و من بهش خو گرفته بودم.

چند وقته كه بايد خداحافظي كنم يعني به طور دقيق از 24 شهريور كه رفتم خونه جديد. البته قبلاً هم گفته بودم كه به زودي از اينجا مي رم.

خونه اي كه رفته ام جديدتر و مجهز تر از « مرمرنامه » است و با نام خودم اجاره اش كردم. ديگه بايد برم اما خواهش مي كنم منو تنها نذارين و بياين ديدنم.

دوباره مي نويسم و اين را مطمئن باشيد اين بار با ذهني باز و دلي عاشق.

 

/ 3 نظر / 19 بازدید
فاطمه

با عرض سلام و تقدیم احترام وبلاگ زیبایی دارید، لطفا از وبلاگ من هم با نام" موفقیت در انتظار شما"با آدرسwww.roksana.blogfa.com دیدن کنید. من شما را با نوعی سیستم بازاریابی آشنا میکنم ، که در آن با وارد کردن تنها دو نفر به سیستم، درامدفوق العاده ای(حداکثر 512هزار تومان در روز) به دست می آورید . من به عضویت این سیستم درامده ام وفوق العاده راضی هستم. در انتظارتان هستم . mail من:sheyda554@yahoo.com شماره تماس من برای پاسخگویی به سوالات شما دراین زمینه 09122773702 آیا واقعا شما از نظر درآمد در جایگاه شایسته خود قرار دارید؟. فرصتهای مناسب در زندگی به ندرت پیش می آیند. همیشه موفق باشید...

سعید

خونه جدید مبارک باشه من دلم میخواد با شما لینک مبادله کنم . موافق هستین ؟؟؟؟

ماندانا

سلام نازینم بلاگ خوبی داری اگر مایل باشی تبادل لینک کنیم http://roxaneh.blogfa.com اگر مایل بودی خبرم کن موفق باشی